Zapraszamy studentów w dniu 02.12.2023 r. o godzinie 15:05 na wykład on-line

TematKorzystanie z informacji gospodarczej przewagą konkurencyjną firm – Grupa BIK.

Prowadzący wykład: Marcin Wąsik-Wiszniewski - Regionalny Dyrektor Programów Edukacji Ekonomicznej - Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem

 

Rejestracji na wykład online można dokonać od razu po otrzymaniu maila, sugerujemy nie później niż 10 min przed rozpoczęciem wykładu.  

Aby zarejestrować się na wykład, prosimy o kliknięcie w poniższy link (należy wpisać imię, nazwisko oraz adres e-mail):

https://bde.clickmeeting.com/korzystanie-z-informacji-gospodarczej-przewaga-konkurencyjna-firm-wyklad-dla-gsw-w-gdansku/register

 

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu online, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji (gdyby nie było maila w skrzynce głównej należy sprawdzić Spam lub inne foldery poczty).

Wykład online ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie.

 

WAŻNE: W zajęciach online można uczestniczyć korzystając najlepiej z komputera/laptopa (także można korzystać ze smartfonu lub tabletu) używając aktualnej przeglądarki internetowej: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari lub Edge.

 

CERTYFIKAT: Każdy uczestnik po wykładzie otrzyma maila z podziękowaniem wraz z linkiem do certyfikatu uczestnictwa (wystawiony na podane podczas rejestracji Imię i Nazwisko).

 

Kategoria powiadomień: Dziekanat